Dizne bosch pumpa

Shitet nga: Bosch-servis 21 Nën 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Bejm shitjen dhe riparimin e te gjitha llojev të bosch pumpav, diznev, etj.........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim