Fara (Drita) per Astra H

Shitet nga: Veton 05 Pri 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes Farat per Astra H, 2 dritat majt dhe djatht ne gjendje te mire dhe te rujtun si te ri.

i djathti - 80eur
i majti - 80eur

qmimi per dy farat bashk --- 145eur,

Te interesuarit mund te kontaktojne ne:
Tel: 049/220-129
Viber: +38649220129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim