Actros 26 46 Kiper me reterder me dogan

Shitet nga: Valoni 18 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 26 46 kiper
Kiper 12 m3
Viti 2004
Me reterder
Me goma te mira
I sapo ardur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim