Actros 41 40 4aks 17 m3me klim 2001

Shitet nga: Valoni 21 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 4140
Me klim
Me minjaq te thjesht
Viti 2000
Me goma te reja komplet
4 aks kiper 17 m3
I sapo ardhur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim