Actros 41 40 kiper 17 m3 2001 euro3

Shitet nga: Valoni Sot 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Actros 4140
Miler kiper 17 m3
Viti 2000
Me goma te mira
Me klim
I sapo ardhur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim