Autobus setra 211 HD

Shitet nga: merrjep 04 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR   12 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes autobusin setra 211 HD vitit i prodhimit 1990 ka 42 ulse regjistrim 9 muaj ka klim , retard ,tv ,wc goma te reja, ne gjendje te shkelqyeshme .arsyeja e shitjes eshte sepse na novoitet nje autobus me i madh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim