Autobus setra 211 HD qimim te volitshem

Shitet nga: 15 Qer 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes autobusin setra 211 HD vitit i prodhimit 1990 ka 42 ulse regjistrim 9 muaj ka klim , retard ,tv ,wc goma te reja, ne gjendje te shkelqyeshme .arsyeja e shitjes eshte sepse na novoitet nje autobus me i madh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim