Caterpillar 320

Shitet nga: Arben Gashi 15 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Caterpillar 320
Viti 1995
Klima
Central automatike
Hekjen e luges automatike
Me njē fjal shum Në gjendje Te Mir pune


Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim