Cisterna 14-22

Shitet nga: merrjep 06 Qer 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet cisterna 14-22 viti i prodhimit 1985 rks e qlajmruar nuk ka denim, kapaciteti per ngarkes 12,700 litra , ka 2 komore , vollometer digital , goma te mira , ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim