Citroen Jumper -06

Shitet nga: Flamur 07 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vetuta osht ne gjendje te rregullt e sapo ardhurr nga zvicra regjistrimi i par n rks .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim