Fleks druri. Prodhim Gjerman. I ri.

Shitet nga: Buni 16 Shk 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fleks druri. Prodhim Gjerman. I ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim