Ford dupllak frigo nga zvicrra 2004 viti

Shitet nga: 27 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta osht ne gjendje prefekte.i sapo ardhur nga zvicrra me dogan tpagume.gjithashtu kom edhe iveci frigo me hebebin.sprinter 312 frigo sanek. Opel movano frigo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim