Ford kargo ne gjendje te mir

Shitet nga: albani 09 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin ford cargo 5.5ton prekolicen 5 metra ne gjendje te mir e kom qlajmru viti prodh..85.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim