Iveko Stralis 480 me reterder

Shitet nga: Valoni 30 Nën 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko Stralis 480
Me reterder
Viti 2004
Me goma te mira
I sapo ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim