Kamijonete Peugeot

Shitet nga: armend 11 Maj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjoneta osht ardh nga zvicra osht shum ngjendje tmir peugot boxer 2.8 disell 88mij i ka tkalume osht per 7 persona i ka 4 dyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim