Karraceri 7.20 m

Shitet nga: Mentori 22 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ka qen e montuar ne Actros 2543
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim