Kombe VW T4

Shitet nga: KOMB 28 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KOMB ka defekt me auspuh.pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim