Kombi mercedes sprinter 208D

Shitet nga: Avdulla Zogaj 11 Nën 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi mercedes sprinter 208D viti i prodhimit 1999 ka te kaluara 280000km ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim