Kombin Mercedes Vito shitet ose ndrrohet

Shitet nga: 19 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombin mercedes vito ose ndrroj viti i prodhimit 2000 2.2cdi eshte ne gjendje te rregullt ka 6 ulse dhe pjesa tjeter e kombinuar me tri te kuqe full extra me nafte, pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim