Kombin Mercedes Vito

Shitet nga: remzi 05 Maj 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes urgjentisht Kombi eshte ne gjendje te rregullt ka 6 ulse dhe pjesa tjeter e kombinuar cdi me tri te kuqe full extra me nafte, pres bleres serioz çmimi i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim