Liebher 576 2 plus 2 2008

Shitet nga: Valoni Sot 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Liebher 576 2plus 2
Viti 2007
Me goma te mira
9800 h
I sapo ardhur nga jasht
Ne gjendje shum te mir
Me dogan te pagume
Me fatur te regullt me tvsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim