Liebher L 576 2plus2 2008

Shitet nga: Valoni Sot 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Liebher L576 2 plus 2
Viti 2008
Me goma te mira
Bageri eshte ne gjendje shum te mir
Me dogan te pagume
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim