Liebher L 576 2plus2 -2010

Shitet nga: Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Liebher L576
Viti 2010
me goma te mira
i sapo ardhur nga jasht
ne gjendje shum te mir
me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim