Liebherr L580. 2plus2. 2008

Shitet nga: Valoni Dje 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Liebherr L580. 2plus2
Viti 2007 ne fund
17000 or pune
I sapo ardhur nga jasht
Me libra te servisit komplet
Me dogan te pagume
Me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim