MAN TGX 18-680 ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: denis Sot 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN TGX 18-680
VITI 2008
EURO 5
DISTANC CONTROL
INTARDER (RATARDER)
NAVIGATION SYSTEM
ULSET (NGROHJE-KLIM)
ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME
ETJ ETJ .......
FULL FULL EXTRA
PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL

NDRRIM I MUNDSHEM !!!
049369999
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim