MAN TGX 18-680

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: denis Dje 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN TGX 18-680
VITI 2008
EURO 5
DISTANC CONTROL
INTARDER (RATARDER)
NAVIGATION SYSTEM
ULSET (NGROHJE-KLIM)
ETJ ETJ .......
FULL FULL EXTRA
PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL


049369999
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim