Kamion Man kiper 4 aks

Shitet nga: Egzon 15 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 18-314
Shes kamjonin MAN kiper 4 aks viti 2001 me klim ne gjendje shum te mir i gatshem per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim