MERCEDES BENZ ACTROS 18-35 CISTERN 13500 litra

Shitet nga: Denis 15 Jan 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES BENZ ACTROS 18-35
CISTERN ( AUTOBOT ) 13500 litra
ME VOLLIMETER
ME RKS
NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR
FULL EXTRA


049369999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim