MERCEDES BENZ ACTROS 18-35 ME FAKTUR TVSH PREJ FIR

Shitet nga: 20 Nën 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES BENZ ACTROS 18-35
CISTERN ( AUTOBOT ) 13500 litra
ME VOLLIMETER
ME RKS
ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME
NE GJENDJE SHUM SHUM TE MIR
FULL EXTRA


049369999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim