Mercedes 26 35

Shitet nga: Egzon Sot 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 26 35 viti 1992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim