Mercedes 308 d 91

Shitet nga: Valdet 20 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt. I regjistruar deri ne muajin e 8 te 2017es.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim