Kiper merrcedes 12 17

Shitet nga: arbeni 25 Qer 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR   6 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1217
Shes kamionin kiper 12 17 shum I mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim