Mercedes 12 17 me Kran

Shitet nga: Agron 27 Nën 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1217
Kamion mercedes 12 17 me kran ne gjendje te mir teknike posedon edhe ansoret e aluminitTAG
Bmw mercedes golf vw 2.0 1.9 passat q7 530 525 520 320
Audi toyota honda nissan golf 5 golf 4 kombi vito t5 t4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim