U SHIT!!!

Shitet nga: Florim 14 Jan 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
Kamioni i sapo ardhur nga Zvicrra ështe i doganuar dhe esht ne gjendje shum te mir teknike , i gatshem per punë.
Posedon , KLIM , RETARDER , INTARDER , TEMPOMAT , ABS , ASR , Nderrues tiptronik , Mbyllje qendrore , Xhama elektronik , KRAN
Firma NOTTER gjatesia 17metra .
Kilometrazha 470.000 , viti prodhimit 2001 me letra te servisit te kryera ne Zvicerr , te interesuarit mund te kontaktoni ne 044-438-258.
Posa i regjistruar ne RKS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim