Prikolica

Shitet nga: Afrim 23 Krr 06:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prikolica e vogel per vetur , pun dore .
Pesha deri 300 kg .
Kush do me ble 100e .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim