Qekiq

Shitet nga: Egzon 16 Jan 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes qekiqin te firmes krup i posa ardhur nga jasht. ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim