Qekiq matrapik

Shitet nga: Egzon 03 Dhj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes 4 qekiqa per bagera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim