Rimorkio

Shitet nga: Bajram Tahiraj 27 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Rimorkio e Ardhun nga Holanda e pa perdorun ne Kosove pesha e ngarkeses 750 kg ne gjendje te mire goma te reja te ndrruara ne Holand shihet dhe ne foto. Mund te kontaktoni edhe ne viber +38649690576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim