Rimorkio për vegla pune

Shitet nga: 23 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 599 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio me dogan dhe homiligim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim