SCANIA 420 TopLine ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

Shitet nga: denis Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Scania 420
Vp 2001
Retarder klim
Full Extra
ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

NDRRIM I MUNDSHEM !!!
049369999
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim