Man 18.440

Shitet nga: denis Dje 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 400
Man 18.440


049369999
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim