SCANIA CISTERN SA PO DOGANUAR DHE RKS ME TVSH

Shitet nga: ednis Dje 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 999 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 92M
Scania 400 cistern [AUTOBOT] SHUM NE GJENDJE TE MIR FULL PER FIRMA FAKTURA ME TVSH TE MIR FULL OPCJONE VEQ PUNNN
VOLUMETER DIGITAL
EURO MBUSHJE + BAN TERHEKJEN NGA REZERVART DHE BAN MATJEN NJEKOSIST
19050 LITRA
VITI 2002 INTETARDER --------------------------------------------------------------> MUNDESI NDRRIMI ME VETUR
TAG TAG TAG <

audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp wv
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www.......
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A A gjip
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff ...
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA
PER KETO MAKINA.geni
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POL
KLIM 19100 litra 3 komore
3 KOMORE 1.6820 LIT + 2.4900 LIT + 3.7330 LIT
NE GJENDJE EXTRA TE MIR EURO MBUSHJE EURO SISTEM I FUNDIT MUNDSI NDRRIMI VETUR GJIP KAMJON POR ME NDRRIM TJETER
I POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE RKS
FAKTURA ME TVSH
044566000ull opcjone allumin 2digjital sistemi ma ifundit shtypja e fakturs printeri ndrrim me vetur gjip kamjon banes

KONTAKTI NGA ORA 7 DERI 21 FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMper me shum info kontakto 044566000 dhe 044542000gjindet ne pej shum e rujtme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim