Schwarzmueller ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME

Shitet nga: denis Sot 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: R420
Schwarzmueller
Viti 2001
6500 kg
E sapo ardhur nga jasht ne gjendje shum te mor
ME FAKTUR TVSH PREJ FIRME
049369999
044136028

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim