U shit

Shitet nga: Adnan 17 Qer 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mikser betoni
Actros
Ne gjendje shume te mir
Bej ndrrim me pomp betoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim