Volvo (Rokopaq) me zingjir 290 2005

Shitet nga: Valoni Dje 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Volvo E 290 Me zingjir
Bageri eshte ne gjendje shum te mir
i sapo ardhurnga jasht
me fatur te regullt me TVSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim