Volvo 611 kamion me kran

Shitet nga: 10 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I ardhur nga zvicra posedon kran dhe kiper me dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim