rimorkio

Shitet nga: gimi 21 Gsh 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorkion osht siq e shini ne foto dimnzonet 1.76_ 1.04&F 035 cm ju mir presom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim