shes kamjonin ford cargo

Shitet nga: albani 31 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin ford cargo viti prodh..85 ne gjendje te mir ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim