A04-Bager shumë i rujtur U SHITT FLMMMMM

Shitet nga: Eduardo 17 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Shes bagerin ne gjendje te shkelqyshme Dhe i gatshem per pune bageri ka 3 mije euro doganen e pagume viti i prodhimit 2000 ka vetem 3mije 600 ore Dhe peshon 6 tona ka tri lüge Dhe ndrrim i shpejt i lugve Dhe ka te montuar partik filterin,,, bagger Volvo,,,,, i ardhur nga zvicrra Ju mirëpresim
vala 0037745953112
zvicerr viber +41779852045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim