Bager eskavator liebherr 902

Shitet nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina ndërtimi
Shesbagerin liebherr902 litronik viti 1992 100kw 30 km or ne gjendje shum te mir ,i doganuar,si dhe i posa ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim